Cześć! Mam na imię Monika

Jestem filologiem, pedagogiem, a przede wszystkim mamą dwuletniej córeczki, którą kocham nad życie. Moim największym życiowym celem i jednocześnie ogromnym wyzwaniem jest wychować ją tak, by wyrosła na szczęśliwą, pewną siebie kobietę, świadomą swych silnych stron i znajdującą spełnienie w realizacji pasji, którą chcę pomóc jej odnaleźć i z sukcesem rozwijać.

 

Odkrywając wraz z Bebe piękno świata postaram się pokazać jej, że warto mieć w sobie radość życia Pollyanny, a do wyzwań podchodzić z realistycznym optymizmem.

 

Sama w dzieciństwie miałam wiele zainteresowań. Żadne z nich jednak nie przerodziło się w pasję, która nadała jednoznaczny kierunek mojemu życiu. Pytana, kim chcę zostać, jak dorosnę, przekonywałam, że będę pracować w fabryce czekolady i wciąż próbować nowych smaków. Swojego dziecięcego marzenia niestety nie urzeczywistniłam, choć widzę w tym pozytywną stronę – wciąż mieszczę się w drzwi.

 

Od dawna zadawałam sobie pytania, czy i w jaki sposób można odkryć talenty u dziecka tak, by dać mu wsparcie i poprowadzić  w kierunku pełnego rozwoju potencjału. Jak pomóc w odnalezieniu prawdziwej pasji, by jak najwcześniej poznało swój życiowy cel? Badanie tego zagadnienia i znajdowanie odpowiedzi przerodziło się w moją pasję, a poprzez bebetalent.pl chcę dzielić się z Tobą swoją wiedzą.

 

Naszym zadaniem jako rodziców i wychowawców jest pomóc każdemu dziecku rozwinąć pełnię potencjału, tego, kim ono naprawdę jest – a nie realizować nasz własny ideał, nasze wyobrażenie tego, kim dziecko ma się stać.

 

Moje marzenie o byciu testerką w fabryce czekolady nie urzeczywistniło się, ale Ty możesz pomóc swojemu dziecku spełnić jego marzenie. Zapraszam Cię do świata Bebe Talent. Rozgość się i czuj u siebie.

Będzie mi ogromnie miło, jeśli spotkamy się również na fanpage oraz na Instagramie Bebe Talent.

 

Bebe Talent NEWSLETTER

Zapisz się i pobierz bezpłatnie e-book "CZY MASZ W DOMU MŁODEGO EINSTEINA czyli po czym poznać uzdolnione dziecko"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych w celu otrzymywania newslettera.

Twoje dane są u mnie bezpieczne.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz